סטיילינג אישי לנשים מלאות ולמידות גדולות

סטיילינג אישי לנשים מלאות ולמידות גדולות

בזמנים שבהם כל כך קל למצוא אביזרי אופנה ופריטי לבוש בכל סגנון ובכל תקציב גם נהוג יותר לקבל לגיטימציה לפתח טעם אישי ולהיעזר בשירותי סטיילינג כדי ללטש אותו ולדייק בבחירות. עם זאת, אנחנו עדיין נתקלים בדעות קדומות לגבי הנשים אשר אינן לובשות מידה קטנה יותר מהמידות הישראליות הנפוצות ו"מרשות" לעצמן להיעזר בסטיילינג, וחבל. היום ברור לנו שסטיילינג אישי אינו מיועד לרזות בלבד והדימוי החיובי אינו מובטח לאף אחת רק משום שהיא רזה. מתברר שגם רזות מתקשות להרגיש בטוחות בעצמן ולכן אין שום סיבה שנשים מלאות ומעלה לא ירשו לעצמן לטפח דימוי גוף חיובי ולקבל את עצמן. זהו הצעד הראשון המוצלח שחייבות לעשות כל הנשים כדי להתחיל להתאים לעצמן מלתחה מחמיאה ונכונה, ולכן על אחת כמה וכמה שנשים במידות גדולות מוזמנות להפנים גם הן את הבשורה החיובית.

חשיבות טיפוח גישה חיובית

הסיבה העיקרית לפנייה לסטייליסטית היא טיפוח גישה חיובית של אישה כלפי עצמה, והודות לה היא יכולה סוף סוף ליהנות מגופה כפי שהוא, לקבל אותו ולהרגיש שזוהי זכותה להתלבש יפה, לבטא את האישיות שלה ואת הטעם שלה בפריטים ובצבעים שהולמים אותה ואת סגנון חייה, כל זאת מבלי להיכנע לדעות הקדומות ולדעות שליליות. למרבה הצער, לא כל אישה זוכה לתמיכה כזאת גם בסביבתה הקרובה, ולכן חשוב מאוד לראות בסטיילינג זה את הערך הגדול של יציאה לעצמאות ושחרור מהתלות בדעתם של אחרים. אין אישה שאינה יפה וכל מה שנחוץ לעשות זה למצוא את נקודות היופי של נשים גדולות, ויש לא מעט כאלה, ולהדגיש אותן באופן הנכון.

אבחני את מבנה גופך והתאימי פריטים שיחמיאו לו

למידע נוסף - צרי קשר :-)

הצעד הראשון של סטיילינג לכל אישה הוא לבדוק את עצמך במראה, לקחת מידות כדי ללמוד את הפרופורציות של גופך וכדי להבין אילו דגמים יתאימו לך כדי לחפות על הנקודות החלשות יחסית ולהדגיש את החוזקות. זה נכון לגבי כל אישה, ובוודאי שגם לגבי אישה במידה גדולה. במקרה של מידות גדולות יש כמה דגשים שמיוחדים לנשים אלה והן קשורות להדגשת מבנה הגוף שלך. יש כמה סוגים של מבנה גוף, כמו למשל מבנה של אגס, מבנה של תפוח, המבנה הזוויתי יותר וכן הלאה. אצל נשים גדולות המבנה הזה מודגש קצת יותר בגלל התחלקות המשקל על הגוף ולכן יש לאבחן נכון את המבנה וללמוד אילו דגמים מחמיאים לו במיוחד. מדובר בדגמים בגזרות מיוחדות שנועדו בדיוק למבנים שונים, למשוך את העין למקומות המחמיאים יותר ולהרחיק אותה מהמקומות המחמיאים פחות.

הכירי את החנויות הרלוונטיות עבורך

יש הבדל ברור בין גזרות למידות קטנות לבין גזרות למידות גדולות ולא מדובר רק בגודל הבד אלא בגישה, בקולקציה, בדיגום ובגזירה. חנויות למידות גדולות אינן רבות בישראל ורבות מהן נמצאות באינטרנט. לאחר שהבנו מהו מבנה הגוף שלך, מהם הצבעים והמידות שנכונות לך, בשילוב עם הטעם האישי והאופי שלך, נחפש ונלמד אילו חנויות בישראל ובעולם מציעות לך בגדים שיתאימו לך בצורה מדוייקת. היום אנחנו רוכשים את מירב הפריטים באינטרנט וגם את זה כדאי ללמוד מהיסוד. לרוב, קניית בגדים באינטרנט זולה ומגוונת הרבה יותר מקניית בגדים בחנויות, בעיקר בישראל. זה נובע מכל מיני העדפות מסחריות של מותגים בישראל ולכן אין טעם להילחם בכך אלא להיעזר במגוון הגדול והרחב שיש באינטרנט במידות גדולות. רוב הסיכויים הם גם שתמצאי את הבגדים הכי מיוחדים דווקא שם משום שהם פתוחים יותר למידות הגדולות וההיצע שלהם מכובד יותר.

סטיילינג למידות גדולות

לא על השחור לבדו התאמת צבעים

שחור לא מרזה אלא מתווה גבולות מדוייקים יותר מצבעים אחרים, בהירים יותר, ולכן זה נראה בטעות כצבע מחמיא. אולם זה לא מחמיא לכולן אלא מדגיש את הניסיון שלך לרזות בעזרת בגד נכון. זה לא הכרחי משום שאפשר להרזות אותך ולייצור צללית מחמיאה בעיקר בעזרת גזרות מחמיאות ובצבעים שונים. אם את אוהבת צבעים מגוונים, הסטיילינג יאפשר לך למצוא את הצבעים שמחמיאים לך מלבד שחור, ותתפלאי לראות כמה נפלא את נראית אפילו בצבע לבן.

התאמת אביזרים שישדרגו את ההופעה הכללית ויבליטו חוזקות

השלב הבא לאחר התאמת הבגדים הוא השדרוג שלהם בעזרת האקססוריז. האביזרים שישדרגו כל הופעה הם נעליים, חגורות, תיקים, תכשיטים, צעיפים ועוד. אל תחששי ללכת עם אביזרים למרות שאת במידה גדולה. התאמה נכונה של הדגם, הצבע והגודל יכולה לחולל פלאים במראה ולדייק בהופעה שלך. תלמדי בדיוק אילו אקססוריז מתאימים לכל מאורע ולכל אאוטפיט.

כתוב/כתבי תגובה