כל מה שרציתם לדעת על קורס תפירה למתחילים

כל מה שרציתם לדעת על קורס תפירה למתחילים

למרבה השמחה עבודות יד ומלאכות שהיו פופולריות פעם, כמו תפירה וסריגה, חוזרות לאופנה. היתרונות של קורסי תפירה רבים והם יפורטו להלן, בתקווה שידברו אליכם. כיום, קורסים לתפירה, בעיקר קורסי תפירה למתחילים, מוצעים במגוון צורות ופורמטים כך שכל אחת וכל אחד יכולים למצוא לעצמם קורס שנערך בצורה ובעלות שמתאימה לו.

היתרונות של קורס תפירה

חיסכון בעלויות – למרות ההוצאה הראשונית על מכונת תפירה וציוד בסיסי אין תחליף מבחינת העלויות לבגדים שתופרים לבד. אתם יכולים לתפור לבד בגדים מחויטים שהיו עולים לכם מאות ואף אלפי שקלים בהשקעת זמן קצר בלמידה ובהדרכה מתאימה.

היכולת לייצור פריט בעיצוב ובגזרה אישית – אם אתם מאלה שיש להם טעם מאוד מוגדר או צרכים מאוד ייחודיים כמו מידות גדולות או בגדים למגזר הדתי והחרדי, ברור למה תפירה אישית בעיצוב משלכם תהיה הכי מתאימה לכם. וזכרו שאין עוד דגם כזה בעולם, הוא ייחודי לכם וזה המון למי שאוהב אקסקלוסיביות אנינה.

דריסת רגל בעולם עיצוב האופנה – מי שרוצה לעסוק בעולם האופנה זוהי הפתיחה הטובה ביותר בשבילו שלפיה יידע אם זה מתאים לו.

למידע נוסף - צרי קשר :-)

תכני הקורס

בקורס תפירה למתחילים חייבים להתחיל מהבסיס שכולל כמה נושאים הכרחיים:

מושגי יסוד בתפירה – מהם סוגי התכים, סוגי הגזרות, חוטים ומחטים, שמות של ציוד ושל חומרים, כיצד לוקחים מידות וגם בתפירה עצמה, כמו מכפלת וצווארון.

הפעלת מכונת תפירה – מרגע שלומדים את הבסיס אפשר לתפעל כל מכונת תפירה משום שהן בנויות על אותם העקרונות.

הכנת גזרות – חוקי הגזרה שלפיהם תוכלו לצייר גזרות לבד ולתכנן דגמים.

תפירת פרטי לבוש שונים – כיצד תופרים פריטים בסיסיים, בדרך כלל חצאית, מכנסיים, חולצה, ואחרי שלומדים את החוקים מתנסים בתפירת פריט אישי לבחירתכם.

קורס תפירה למתחילים

עלויות

העלויות משתנות בהתאם לפורמט ולאורך הקורס והן נעות ממאות שקלים ליום של סדנת תפירה לפריט אחד, ועד כמה אלפי שקלים לקורס תפירה שנמשך כמה חודשים. כמו כן, כשלוקחים קורס תפירה כזה קחו בחשבון שיש להוסיף על כך רכישת מכונת תפירה בשלב כלשהו, יד שנייה או חדשה לגמרי, ציוד וחומרים. עם זאת, לא משנה מהי העלות, אין מחיר להנאה מתפירת מוצר במו ידיכם.

כתוב/כתבי תגובה