סטייליסטית אישית לנערות

סטייליסטית אישית לנערות

גיל ההתבגרות והנעורים המאוחרים הוא גיל שבו מתחילים לעשות היכרות לא רק עם עולם המבוגרים אלא גם עם עצמנו, הגוף והאישיות. זהו גיל שבו חשובה מאוד הייצוגיות והדימוי העצמי, כך שכל מה שתורם לביטחון העצמי ולידע שלנו על עצמנו נחשב מבורך מאוד. לפעמים אנחנו יכולים להיעזר באמא או בבת משפחה אחרת כדי ללמד אותנו על טיפוח אישי וכיצד להתלבש הכי טוב לגילנו ולנתונים הטבעיים שלנו, ולפעמים אנחנו עושים זאת לבד אם יש לנו את החושים הטבעיים המחודדים לקלוט ולהתנסות בכל דבר. אם יש לנו חברות טובות שאתם אנחנו יכולות ללמוד יחד על אופנה וסטייל אישי מה טוב, אבל בכל מקרה, הכי טוב להיעזר באשת המקצוע שממש התמחתה בכך והיא עומדת לרשותנו בלבד, ללמד אותנו על עצמנו ועל האפשרויות שלנו להיראות הכי טוב שאפשר. היתרונות של השימוש בסטייליסטית אישית לנערות ברורים וחיזוק הדימוי העצמי בגיל הרגיש כל כך רק יועיל לתהליך ההתבגרות לעבור בהנאה גדולה יותר. הידע שתצברו וההתנסויות שלכם בסגנונות שונים יעזרו לעצב ולגבש את השפה האישית שלכן כנשים צעירות.

על מה עובדת סטייליסטית לנערות?

מהם מבני הגוף השונים ובאיזה אופן מתאימים פרטי לבוש מחמיאים לכל גזרהבגיל זה הגוף משתנה והנערה לומדת להכיר לראשונה את השינויים ואת המבנה הנשי שלה. כמו כן, מכיוון שכעת ההבדלים ניכרים לעין, יש להבין מה מתאים לכל מבנה גוף, להבדיל מבגדי ילדות שמתאימים לכולן משום שמבנה הגוף כמעט אחיד בגיל זה. זהו גיל שבו גם נוטים להסתיר מעט את ההתעגלות ואת הצמיחה, ולכן סטייליסטית אישית לנערות מלמדת כל נערה לפי האישיות וההעדפות שלה מה להבליט ומה להצניע בהתאם.

אילו צבעים יחמיאו לך על פי גוון העור שלך – צבעים טבעיים הם המתנה הטבעית הכי יפה שלנו, במיוחד אם לומדים להתאים להם צבעים באריגים ובאקססוריז שמתלווים אליהם. צבעים יכולים לעשות את כל ההופעה אחרת לגמרי גם אם הבגדים פשוטים בגזרתם אבל הצבע מאיר ומבליט את הצבעים הטבעיים מאוד. חשוב ללמוד על הצבעים גם כדי להימנע מנפילה למלכודות אופנתיות שהן נפוצות בעיקר בגיל זה שבו מנסות להיראות כמו כולן. זה דווקא הגיל שבו לומדים שלא חובה להיראות כמו כולן אם הצבע הטרנדי אינו הולם אותך.

למידע נוסף - צרי קשר :-)

פרטי לבוש בסיסיים שהם חובה בכל ארון – גם הישראליות למדו זה מכבר שיש מלתחה בסיסית שהיא חובה וגם אם אנחנו אוהבים את הקז'ואל ואת המראה הלא רשמי עדיין יש כמה פריטים בסיסיים שמחמיאים לנו שעדיף שיהיו בארון. זה נכון גם למי שיש לה הרבה אירועים והיא חיה במשפחה יותר אלגנטית, וגם למי שהיא נערת טבע ותשתתף באירועים רשמיים כמה שפחות. מלבד זאת, מלתחה בסיסית מורכבת תמיד ממספר פריטים שאפשר ללבוש כל הזמן ולערבב ולכן גם מי שלא אוהבת להתלבש במיוחד יכולה להיעזר בסידור ארון יעיל כזה.

כיצד להתאים אביזרים בצורה נכונה – נערות אוהבות שופינג וכמה שיותר פיצ'פקעס ולכן צריך לעשות סדר אחת ולתמיד בכל הדברים החמודים שמצטברים בחדר הנערה ולא תמיד מתאימים לה. זה נחמד לקנות אקססוריז אחרי שלומדים התאמת צבעים וחומרים ואחרי שלומדים מה מתאים לך ומשדרג את ההופעה שלך. כמו כן, אביזרים הם נפלאים בתנאי שמשתמשים בהם נכון, כמו ארנקים וכובעים, תכשיטים וצעיפים ועוד. זה בדיוק מה שמלמדת סטייליסטית לנערות טובה.

כיצד תתלבשי ביציאה לבילוי – יציאה לבילוי של נערות היום מחייבת הופעה מוקפדת מאוד. נערות אוהבות להתלבש נועז וכמו המבוגרות, ומבלי להפריע להן אפשר גם לנסות לעזור להן לעצב הופעה נוצצת וחגיגית מבלי להגזים לכאן או לכאן. הטעם הטוב ויסודות הסגנון הקלאסי והנכון לגיל זה הם נושאים חשובים שמתלווים ללמידת הסודות של הזוהר והמראה הכי מדהים שנערות רוצות לעצמן כשהן יוצאות לבילוי.

טרנדים מרכזיים של העונה הנוכחית – יותר מאשר למידת הטרנדים והאופנות יש ללמוד כיצד לא להפוך לקרבן אופנה רק משום שכל החברות מתלהבות ממנו ונהנות להתנסות בו. יש דרכים להתנסות בטרנדים מסויימים גם כאשר הם אינם הולמים אותך. כאשר מוכיחים ללקוחה שהאופנה המסוימת אינה מחמיאה לה זו הדרך הטובה ביותר ללמוד כיצד לאמץ אופנה מסוימת אם היא נכונה לך ומתי לומר לה לא כאשר היא אינה הולמת אותך.

כתוב/כתבי תגובה