סטייליסטית לגברים

סטייליסטית לגברים

סטייליסטית גברים היא אשת המקצוע שעוזרת לכם לדייק בניסוח האישי של הסטייל שלכם, סגנון הלבוש וההופעה החיצונית ביום יום ובאירועים מיוחדים, במיוחד לעבודה וכדומה. היא מלמדת אתכם על הגוף שלכם ונתוניכם הטבעיים ועוזרת לכם להתאים את מה שנראה הכי טוב עליכם.

למה בעצם להיעזר בסטייליסטית לגברים?

גברים מכירים אולי את הסטייליסטית שמעצבת לבנות זוגם את המלתחה וההופעה האישית ונדמה להם בטעות שזה עניין ששמור רק לנשים, אבל תופתעו לגלות כמה גברים יכולים להיעזר בסטייליסטית גברים וכמה מהם באמת היו שמחים לשפר את ההופעה שלהם. זה מתאים במיוחד לאנשים שנוסעים הרבה בעולם בגלל העסקים והעבודה ונפגשים עם אנשים מתרבויות שבהן נהוג להיות הרבה יותר ייצוגי מהשלומפריות הישראלית החביבה, וזה מצויין למי שיודע שיש לו נתונים טובים אבל הוא לא מצליח לנצל אותם ולהתאים לעצמו מלתחה ראויה.

למידע נוסף - צרי קשר :-)

מה עוד משפרת הסטייליסטית לגברים?

גברים רבים מבינים שהתחרותיות היום בשוק העבודה וגם בתחום היחסים הבין-אישיים מחייבת אותם להתאמץ יותר. ועוד לא דיברנו על הגברים שיתביישו להודות שהם דווקא אוהבים אופנה ואוהבים להיראות במטבם ולבחור בגדים, והם רק זקוקים להדרכה המתאימה. זה מצוין לפיתוח הסגנון האישי שלהם, תורם לביטחון העצמי, משפר את התדמית שלהם בעיני עצמם ואחרים ולכן זה צעד חיובי בעיניהם.

מה כוללים שירותיה של הסטייליסטית לגברים?

סטייליסטית גברים עובדת אישית עם כל לקוח שלה על הנתונים האישיים שלו, ומלמדת אותו על מבנה הגוף ומה מתאים לו ולצבעים שלו. אצל גברים זה כולל גם נושאים שאצל נשים הם יותר טבעיים, כמו התאמת צבעים ובדים, היכרות עם אופנות וסגנונות שונים ועם מעצבים. כמו כן, הלקוחות לומדים לבנות מלתחה בהתאם לתקציב שלהם ולצרכים שלהם. אם מדובר באנשי עסקים או אנשים שהעבודה שלהם דורשת מראה ייצוגי הם ילמדו גם כיצד והיכן לערוך קניות כך שכל מה שנחוץ להם יהיה בארון. תכנון התקציב ובניית הסגנון האישי הם חלק חשוב ומהנה, במיוחד כאשר הלקוח לומד לראות את עצמו בכמה תלבושות ומבין את ההבדל של התדמית שלו בכל אחת מהן. מי שאינו אוהב בדרך כלל לצאת לקניות ילמד בהזדמנות זאת כיצד לעשות זאת בצורה יעילה ועניינית, ואולי אפילו ימצא בכך הנאה כלשהי, כעת כאשר הוא יודע כמה טוב הוא יכול להיראות באמת.

כתוב/כתבי תגובה