סטייליסטית אישית- האם גם לך היא יכולה להתאים?

סטייליסטית אישית- האם גם לך היא יכולה להתאים?

גם בתקופה שבה הכל מותר מבחינה עיצובית יש עדיין כללים וחוקים של עיצוב שאנחנו נוהגים לפיהם. יש אנשים שנולדו עם חוש לכך ויש כאלה שפחות, אבל רוב האנשים יזהו סטייל מובחן ומוקפד כאשר ייתקלו בו. סטייל הוא הטעם האישי שמשולב עם הנתונים הטבעיים בדרך שמצליחה להדגיש את החוזקות ולטשטש את הנקודות החלשות, כך שאנשים נראים תמיד במיטבם ועם מאפיינים ייחודיים להם. זהו תפקידה של הסטייליסטית האישית, למעשה, לעזור לאנשים להגיע לבחירה מדויקת יותר של כל המרכיבים של הסטייל שלהם, כדי להרגיש יותר קרובים לעצמם ולסגנון שלהם ולבטא זאת בבירור. על מנת לעשות זאת היא עובדת על כמה נושאים הקשורים לכך ומפורטים להלן.

למה היא אחראית במסגרת עבודתה?

במסגרת תפקידה, סטייליסטית אישית אחראית עם מספר דברים. להלן רשימה (חלקית):

התאמת גזרות – לכל מבנה גוף יש גזרה שמתאימה לו ומחמיאה לו. גם לאנשים רזים יש שוני בין מאפייני הגוף שלהם כך שמה שמתאים לאחד לא מתאים לשני. יש כאלה עם מותניים צרים וכאלה שבלי, רגליים קצרות או ארוכות ורוחב אגן שונה, ולכולם יש גזרה מיוחדת להם שמוציאה מהם את המיטב. הסטייליסטית מלמדת אתכם על הגזרה שלכם מה מחמיא לה.

למידע נוסף - צרי קשר :-)

בדים – הטעם האישי שלכם בבחירת בדים צריך להיות גם מותאם לאורח החיים ולסגנון, וגם לדרישות העבודה ובכלל. אם אתם אוהבים בדי טריקו או גי'נס, למשל, אבל עובדים כעורכי דין ברור שיש לעשות לכם היכרות עם סוגי בדים ייצוגיים יותר שגם יחמיאו לכם ויתאימו לאורח החיים שלכם יותר.

צבעים – יש ללמוד את שיטת התאמת הצבעים משום שלכל אחד יש קשת של צבעים שהולמת את הנתונים הטבעיים שלו ומחמיאה לו. הניגוד בין הצבעים או ההתאמה ביניהם עושה המון רושם כאשר נתקלים בשילוב לא נכון או להפך.

איפור ושיער לנתונים אישיים – איפור ושיער שהולמים יותר את מסגרת הפנים הם אתגר שאנחנו מנסים לעמוד בו כל החיים, ולפעמים נחוצה לנו עין מקצועית כדי לשכנע אותנו לנסות את התסרוקת המיטבית. גם איפור יכול להוסיף המון, במיוחד למי שעובדת בתפקידים ייצוגיים וחששה לעשות זאת עד היום.

סידור ארון, מיון וסינון – בניית מלתחה מחדש והשארת רק מה שעונה לחוקים החדשים של הסטיילינג שלנו.

סיבוב שופינג ממוקד צרכים ותקציב – להכיר את החנויות שבהן מוכרים את הקולקציות והאקססוריז שמתאימים לנו.

כמה זה יעלה לי?

יום סטיילינג עולה כמה מאות שקלים. ליווי אישי יעלה אף יותר לאורך תקופה, אבל אפשר להשתתף גם בסדנאות זולות יותר ללמידת חוקים בסיסיים שמהם תרכיבו לפחות את ההתחלה של הסטיילינג שלכם. זה נוסף, כמובן, לעלויות הפריטים החדשים שתקנו בהתאם.

כתוב/כתבי תגובה