סטייליסטית למסיבת רווקות

סטייליסטית למסיבת רווקות

סטייליסטית היא אשת המקצוע המבוקשת ביותר בשנים האחרונות, כשאנחנו רואים איזה מבחר עצום ואיזה שפע יש לנו לבחור מתוכו את המלתחה שלנו. התקופה שלנו מתירה לנו ללבוש הכל כל עוד הוא מתאים לגוף ולנתונים הטבעיים שלנו וכל עוד זה משולב יפה בכל שאר מרכיבי התלבושת. השאלה היא איך מגיעים למצב שבו אנחנו יודעים מה לקנות ומה ללבוש לצורך כל אחת מהמטרות שלפנינו, היא שאלה שרצוי לענות עליה בעזרת סטייליסטית, ואחת ההזדמנויות הכי כיפיות להפוך זאת לחגיגת אהבה עצמית ופרגון היא מסיבת רווקות.

למה כדאי לבחור בסדנת סטיילינג למסיבת רווקות?

רק כאשר אנחנו מתכנסות עם החברות הכי טובות שלנו כדי לחגוג מאורע שמח כמו חתונה של אחת מחברותינו הקרובות, אנחנו גם פתוחות מספיק כדי לשמוע על עצמנו הערות בונו. סדנת סטיילינג למסיבת רווקות היא מתנה נהדרת שהכלה יכולה לתת לחברותיה באות לשמח אותה, ובה יוכלו כולן ליהנות ולקבל ידע רב שיעזור להן ביום יום. הידע השימושי הזה ייעל לאין ערוך את הבחירות האופנתיות של כל אחת וכשזה נעשה באווירה אינטימית, קלילה וכיפית הסדנה היא חוויה מעצימה ומחזקת. דווקא כשאנחנו עם החברות הכי טובו אנחנו יכולות להיות בטוחות שנקבל את העידוד להופעה החיצונית שלנו ונדע שאנחנו בוחרות נכון, אז למה לוותר על כך?

מהם התכנים המועברים בסדנה?

גם בסדנת סטיילינג למסיבת רווקות יילמדו כל הנושאים הרגילים והבסיסיים לידע בסטיילינג – התאמת גזרה וצבעים למבנה גוף, הגדרת סגנון לבוש אישי לפי טעם ונתונים אישיים, דרכים יצירתיות וחסכניות לשדרג הופעה, בנייה יעילה של מלתחה נכונה לכל אירוע ולכל שעות היום, מציאת חנויות מתאימות החוסכות לנו עלויות, היכרו עם כל הטרנדים שיש מה נכון לנו ומה כדאי לקחת לכל החיים, כך שנוכל לבנות עליו כבסיס למלתחה שלנו. משתתפות מסיבת הרווקות יוכלו לראות את ההדגמות אחת על השנייה איך פריט מסוים עובד אצל כל אחת אחרת, וילמדו מכך כיצד לבנות את הסגנון האישי שלהן לפי טעמן וההעדפות שלהן. כל זה, באווירה ידידותית ומעודדת את החברות ליהנות מכל הפעילות.

למידע נוסף - צרי קשר :-)

כתוב/כתבי תגובה