סטייליסט לכלה

סטייליסט לכלה

גם כלה שיודעת בדיוק מה היא אוהבת ללבוש ואילו אביזרים הכי מתאימים לה יודעת שיום החתונה הוא סיפור אחר לגמרי. אלא אם כן זוהי אינה חתונה ראשונה, ברור שלהיות כלה זוהי חוויה חדשה שלה נחוצים כללי מראה והופעה אחרים לגמרי, ויש צורך להתאים את כל ההופעה שלה לאירוע. מדובר בבחירת השמלה הנכונה, הנעליים, התסרוקת והאיפור, הבגדים שלובשים אחרי החופה אם יש שני חלקים לטקס וכן הלאה. כלומר, סטייליסטית לכלה עוזרת לכן להתמודד עם האתגר המעניין והגדול של יום החתונה מבלי להרגיש את הלחץ והמתח שמא בחרתן לא נכון ומבלי להתחרט על כך. זוהי הבחירה הנכונה ביותר לכל מי שאינה בטוחה כלל מה מתאים לה וכיצד להתחיל אפילו לבחור את הפריטים האלה, אבל מצוינת גם למי שמכירה את עצמה אבל רוצה להיות בטוחה שהבחירות שלה נכונות ובאות מהמקום הכי מתאים לה.

כיצד מתנהל תהליך הסטיילינג לכלה?

ראשית, המפגש בין הסטייליסטית לכלה מבהיר בתשאול ובבדיקה של המלתחה מהו הסגנון שלך ומה את אוהבת באמת. השלב הבא הוא לקיחת מידות ובדיקת מבנה הגוף שלך, הצבעים האישיים והגדרת היעדים שלך בכל תחום. כלומר, כיצד כל זה יכול לקבל את המענה הטוב ביותר על ידי התאמת גזרות ודגמים שיהיו הולמים ביותר לנתונים שלך ויוציאו אותך במיטבך. יש לציין בשלב זה כי לא מדובר בעבודה נגד הטעם האישי שלך אלא עבודה שמשלבת אותו בשאר הנתונים ומחפשת למענך את האפשרויות הטובות ביותר מתוך מבחר מעצבי שמלות כלה, מעצבי שיער ומאפרים. בשלב זה בודקים גם מה את לא אוהבת ומה תכננת וחשבת לפני כן, ואיזו שמלה רצית באמת. הכל כדי לוודא ששמלת החלומות שלך תהיה הכי טובה לך.

 בחירה מתוך ההיצע

ההיצע שיש בארצנו של עסקי אופנה, איפור ועיצוב שיער לכלות גדול במיוחד והסטייליסטית פשוט תעזור לך לעשות סדר בין כל הסגנונות ואנשי המקצוע, כדי למצוא לך את אלה שיכולים להתאים רק לך. מאגר האופציות פתוח בפנייך ואולי תרצי גם לסייר ביניהם כדי לגבש את ההחלטה, לראות ולרשום לך הערות, לעשות סקר שווקים ולחפש את מה שמתאים לתקציב שלך. רשימת העסקים האלה נעשית לגמרי בכפוף לאפשרויות התקציב שלך להעדפות האישיות שלך.

כתוב/כתבי תגובה