סטייליסטית לבת מצווה – למה זה חשוב

סטייליסטית לבת מצווה – למה זה חשוב

כל נערה מתבגרת יודעת שהחלק הכי כיפי בבת המצווה הוא בחירת הבגדים למסיבה, האפשרות להתאפר כמו גדולה ברשות ובכלל, לצאת הכי יפה שאפשר. בת מצווה היא ההתחלה שממנה כל נערה גדלה להכיר את הסגנון של עצמה, לפתח את סגנון הנשיות שלה וליהנות ממנו לפי גילה. בדיוק בגלל זה סטייליסטית היא בעלת המקצוע שיכולה לעזור לנערה לגבש את הטעם שלה, להכיר את גופה בגיל המורכב והרגיש הזה שבו קשה מאוד להסתגל לשינויי ההתבגרות ולהתחיל להרשות לעצמה להיראות בדיוק כפי שהיא אוהבת להיראות. זה בדיוק השלב שבו את מוזמנת להתייעץ עם סטייליסטית, בוגרת לימודי סטיילינג, ולהתחיל להכיר את עצמך ואת האפשרויות שעומדות בפנייך.

להכיר את עולם האופנה

אופנה היא תחום שנמשך כבר אלפי שנה מאז שהאדם החל להתלבש, וככל שמתקרבים לימינו האופנה הולכת ומתקבעת כתחום שבו קובע יותר הטעם האישי שמשתלב עם הנתונים האישיים בצורה מיטבית. לכן הסגנונות והאופנות המשתנות הם תחום שכל אישה צריכה להכיר רק כדי לדעת מה לקחת מהם ולהתאים לעצמה. כדי ללמוד את מבנה גופה ואת הצבעים שמחמיאים לה ביותר סטייליסטית לבת המצווה עוזרת לך לעשות זה בצורה מדויקת ומבלי לטעות. סטייליסטית אישית עובדת אתך כדי ללמוד על גופך המשתנה וכיצד להחמיא לו בעזרת בחירת בגדים שיכולים להיות אידיאליים לך. מתחילים בבחירת התלבושת והמלתחה שתלווה אותך בחגיגת בת המצווה ועוד לפני כן, כשתרצי לעשות לעצמך בוק לבת מצווה.

סטייליסטית לבת מצווה / סטייליסטית לבוק בת מצווה

למה סטייליסטית לבוק בת מצווה חשובה?

בוק בת המצווה הוא הבוק שבו מצלמים אותך לאלבום תמונות שבו את מאופרת ולבושה בכמה תלבושות מחמיאות מאוד. כדי להגיע לצילומים במיטבך כדאי לדעת אילו תלבושות לבחור, איזו תסרוקת ואיזה איפור יהלמו אותך ואת מבנה הפנים שלך הכי הרבה. את יכולה לבחור בכמה תלבושות או רק באחת, ובכל מקרה סטייליסטית לבת מצווה תלווה אותך עם הסברים והדגמות מה הכי מתאים לך ותעזור לך להתאים צבעים שנכונים לך. הידע שתקבלי ילווה אותך לא רק בזמן צילומי הבוק אלא גם אחר כך. בזמן העבודה תלמדי מה להתאים לגזרה שלך, אילו בגדים יהלמו אותך גם לחגיגה הגדולה ואילו בגדים כדאי לבחור בכלל. סטייליסטית לבוק בת מצווה עוזרת לך לא רק לצילומים אלא גם מציידת אותך בעצות טובות לגבי האיפור והתסרוקת שלך ובעיקר אקססוריז, נעליים ותיקים.

להשתמש בשירותי סטייליסטית לבת מצווה גם להיכרות עם חנויות

נערות מגלות את עולם הקניות של הבגדים והאביזרים מהר מאוד וכאשר האינטרנט מציע לנו כל כך הרבה אפשרויות מאוד קל ללכת שם לאיבוד. החנויות הרבות שנמצאות באינטרנט מציעות בגדים בזול מאוד כך שקל להתפתות. סטייליסטית שמלווה אותך החל מגיל בת המצווה מלמדת אותך אילו חנויות כדאיות לך מבחינת המחיר וההיצע שמחמיא לך, מה שעשוי לחסוך לך כסף ולהתחיל לכוון אותך לאט בבחירות אופנתיות. החנויות האלה מציעות לנו מכל טוב ואפשר למלא את הארון בקלות כל כך. כדאי מאוד להתחיל למיין את הבחירות שלנו ולבנות מלתחה נכונה כבר מההתחלה. כך, לא תבזבזי יותר כספים על פריטי לבוש אינם מחמיאים לך והיו בסך הכל טרנדים שאינם נשארים לאורך זמן.

למידע נוסף - צרי קשר :-)

כתוב/כתבי תגובה