מי צריכה סטייליסטית אישית

מי צריכה סטייליסטית אישית

נשים מודעות היום יותר לאופנה ולאפשרויות שעומדות בפני כל אישה לשפר את המראה החיצוני שלה, אבל הן לא תמיד מצליחות להרכיב את המראה הנכון שלהן לבד. הן יודעות מה הן אוהבות, הן יודעות מה הן ניסו ולא נראה להן, הן יודעות מה מתאים לטעם שלהן אבל לא תמיד יודעות איך לתרגם זאת לסטייל אישי, לסגנון שמתאפיין אותן בעקביות וגורם לאנשים להתפעל מהן ולהתרשם לטובה. בדיוק לשם כך נחוצה הסטייליסטית האישית שזהו תפקידה – לעזור לך למצוא את נקודות החוזקה שלך, להתאים לך בגדים שיהלמו אותך לכל מטרה ולייעל את קניית האבזרים והבגדים שלך ובקצרה- סטיילינג אישי. יש סיבות רבות שבגללן מומלץ להיעזר בסטייליסטית. לאחר עבודה עם סטייליסטית אישית תדעי בדיוק איך להרכיב את המלתחה המחמיאה שלך מבלי לבזבז את זמנך על בגדים שאינם טובים לך.

מי צריכה סטייליסטית אישית

מי יכולה להיעזר בסטייליסטית אישית?

  • התאמה של סגנון לכל גיל – לכל גיל יש את התאמת הסגנון והמלתחה שמיועדת לו, גם בגלל הצרכים המשתנים וגם משום שהגוף עובר שינויים טבעיים. גיל הנעורים מחייב התאמה של מלתחה שמתאימה למי שמתחילה לגבש את הסגנון שלה וצעירות שמתחילות את הקריירה והלימודים שלהן זקוקות למלתחה שתתאים לגילן. בנות ארבעים עוברות שלב לביגוד יותר מאופק ורשמי, ומעבר לגיל זה כל מלתחה שמצליחה להחמיא לנשים בגיל השלישי שרוצות להזדקן בחן זקוקה להתאמה גם לגוף המשתנה ולצרכים הצנועים יותר.
  • ניצול תקציב אישי בצורה יעילה יותר – דווקא כאשר אין לך תקציב רב כדאי שתדעי בדיוק מהם הפריטים הבסיסיים שחייבים להיות במלתחה שלך לפי גילך, מבנה גופך והצרכים שלך. אם את אשת קריירה שאינה יכולה להוציא כסף רב רצוי שתדעי לייעל את הקניות שלך כדי להתמקד בפריטים הנחוצים ביותר מבלי לבזבז יורת מדי כסף. לכל זה מתווספים האקססוריז שאסור לוותר עליהם וגם אות כדאי לקנות מבלי לבזבז כסף ומקום יקר בבית.
  • נשים שרוצות ללמוד מה מחמיא למבנה הגוף שלהן – לא פעם אנחנו רואים נשים שמבנה הגוף שלהן אינו כמו של דוגמנית ובכל זאת הן מצליחות להיראות במיטבן. זה נובע בעיקר משום שהן למדו את מבנה הגוף שלהן והבינו מה מחמיא להן ובאיזה גזרות להשתמש, אילו צבעים אופטימליים להן וכיצד לשלב את כל הפריטים והאקססוריז יחד. סטייליסטית יכולה ללמד אותך על הדגמים והגזרות שנוצרו לכל מבנה גוף ולבחור מתוכם את מה שמשתלב עם הטעם וסגנון החיים שלך, וכמובן שגם בהתאם לתקציבך.
  • שיפור הסגנון האישי ודיוק בבחירה – גם אם את אישה שמבינה היטב מה נכון לך בכל גיל ויודעת בדיוק אילו גזרות טובות לה, תמיד יש דברים חדשים ללמוד על החידושים באופנה ועל האפשרויות שנפתחות כל הזמן. חוקי אופנה קלאסיים לעומת חוקי טרנדים משתנים ידועים בעיקר למי שזה מקצועו. כל ידע שנוסף לך הוא ידע שתוכלי לנצל לפי רצונך, כשתרצי להרחיב את המלתחה, כשתצאי לקניות, כשתתלהבי מטרנד כלשהו ותבדקי אם הוא הולם אותך ומציג אותך במיטבך. כל אחת זקוקה לרענון אישי גם במלתחה שלה וגם כדי לתקן טעויות שמצטברות עם הזמן. סטייליסטית אישית היא לפעמים הפינוק הפרטי שאת יכולה להרשות לעצמך והשקעה שמחזירה את עצמה עם הזמן.

כתוב/כתבי תגובה