סטייליסטית לערב נשים ובנות

סטייליסטית לערב נשים ובנות

ערבי נשים ובנות הם ערבים כיפיים שבהם נוצרים מפגשים מעניינים ומרתקים בין כמה נשים שמכירות זו את זו או לא מכירות כלל. נשים מתחברות אחת לשנייה מהר מאד, מדברות, משתפות והאווירה בדרך כלל היא נהדרת והבנות נהנות מכל דקה לאורך כל הערב.
חלק מהמפגשים קורים עקב אירוע מסוים כמו ערב רווקות בסמוך לחתונה של אחת החברות, לרגל יום הולדת או כל שמחה אחרת שמצדיקה מפגש בנות מרענן הכולל גם מאכלים טעימים במיוחד המוסיפים לערב גם חוויה קולינרית.
ברבים מהערבים הללו מזמינה המארחת דמות מעניינת המעניקה חוויה מעצימה לנשים כולן בתחום הקרוב לליבן. הטרנד העכשווי הוא סטייליסטית המגיעה לערב נשים ובנות ומספרת להן בהרחבה על עיסוקה המסקרן תוך מתן הנחיות והסברים על נקודות אקוטיות בקבלת ההחלטות על נראותן. ההרצאה מתובלת בסיפורים פיקנטיים מלאי הומור הקשורים לסלבס בביצה הישראלית שהם לקוחותיה של הסטייליסטית.

מיהי סטייליסטית ובמה היא עוסקת

סטייליסטית עוסקת בקביעת סגנון ההופעה ועיצוב הביגוד והאביזרים הנלווים של לקוחותיה. נשים בעמדות מפתח בתחומי העשייה השונים המייצגות את מקום עבודתן הממשלתי והציבורי. או נשות עסקים במגזר הפרטי המשדרות בנראות היום יומית שלהן את החברה שאותה הן מייצגות. ידוענים כמו זמרים, שחקנים אנשי טלוויזיה מייצגים בלבוש שלהם סגנון המתאים לאישיותם, לתדמית שלהם ולרושם שהם מעוניינים ליצור סביבם.
סטייליסטית עוזרת להם בתחילת הדרך, במציאת הסגנון המחמיא להם ביותר ולאחר מכן, עוזרת להם במציאת הפריטים עבור המלתחה החדשה שלהם. כל פריטי הלבוש יהיו בסגנון שנבחר. היא מלקטת אותם מחנויות שונות ברחבי העיר, ממעצבי אופנה, ברשתות האופנה המקומיות והבין לאומיות, חנויות העוסקות באקססוריז, מעצבות תכשיטים, חנויות נעליים ועוד.

סטייליסטית לערב נשים ובנות

אופנה וסטיילינג

סטייליסטית קובעת מעטפת כללית של סגנון לבוש אישי וקו עיצובי שיישמר לאורך זמן ללא קשר לתנודות האופנתיות המשתנות כל הזמן. בהתאם לעונות השנה ולאירועים השונים, דואגת הסטייליסטית לרכישת פריטים ייחודיים שיועברו למלתחה של הלקוחה שלה. פריטי לבוש התואמים את האופנה העכשווית, הטרנדים המובילים בכל התחומים הנושקים לאופנה. הנעלה, אקססוריז, תכשיטים ועוד. הסטייליסטית ממליצה ללקוחותיה על שילובם של הפריטים השונים בהתאם לקו העיצובי שנבחר.

ההתאמה האופטימלית של סגנון ועיצוב לכל אחת מהמשתתפות

כל אישה רוצה לדעת מהו הסגנון המחמיא לה ביותר ולכן בערבי הנשים הללו מדגימה הסטייליסטית סגנונות שונים של לבוש על המשתתפות, היא מבצעת סיעור מוחות בין הבנות, שואלת שאלות, מבקשת את חוות דעתן על סגנון זה או אחר בהתאמה למבנה הגוף. הנושא מרתק את הבנות, הן מתלהבות, מביעות דעה ומרגישות עד כמה הן משפיעות האחת על רעותה.
הסטייליסטית נותנת להן טיפים מקצועיים והנחיות בסיסיות כמו לדוגמה, איזה ביגוד כדאי להן לבחור, אילו פריטים כדאי להן להוסיף לנראות שלהן כדי לייחד אותן. איזו שמלה מומלץ ללבוש כדי שגברים לא יוכלו להסיר מהן את העיניים ומה הכי חשוב בבחירת הנעליים.
כל אישה שואבת השראה מנשים שהיא רואה ברחוב, בעבודה או בטלוויזיה והיא מאמצת לעצמה את הסגנון שלדעתה מתאים לה. השאלה היא, אם אכן הוא מתאים לה. על שאלה זו ועל שאלות רבות נוספות תשיב הסטייליסטית במהלך הערב ותשתדל לנתב את דרכה של אחת מהן לסגנון שבאמת מתאים למבנה הגוף שלה ומחמיא לה מאד. לעתים קרובות הסגנון שנראה לאישה כמתאים, לא מתאים לה כלל והוא יוצר תוצאה הפוכה.
גם לשיער ולאיפור חלק מהותי בסטיילינג האישי. הסטייליסטית תסביר על הדגשים שיש לתת בבחירת התספורת, התסרוקת צבע השיער והאיפור בהתאם לסגנון ולקו העיצובי של כל אחת מהן.
הסטייליסטית העשירה מאד את הידע של כל אחת מהמשתתפות וההנאה הייתה מושלמת!

למידע נוסף - צרי קשר :-)

עוד באתר:

מי צריכה סטייליסטית אישית

סטייליסטית לגברים

כתוב/כתבי תגובה