הכירו את הסטייליסטים המובילים ואיפה אפשר לעקוב אחריהם

הכירו את הסטייליסטים המובילים ואיפה אפשר לעקוב אחריהם

בישראל האופנתית קיימים הרבה סטייליסטים שצמחו בעיקר בשנים האחרונות עקב ההצלחה הגדולה של תכניות הריאליטי, הסדרות ותכניות הטלוויזיה השונות. הסטייליסטים הם אלה שמובילים וקובעים את האופנה כיוון שהם מציגים סגנונות ועיצובים שונים של פריטי לבוש ואקססוריז על משתתפים בתכניות השונות ידוענים אנשי עסקים, פוליטיקאים ועוד.
שלושת הסטייליסטים הנחשבים היום כמובילי דעה הם ליאת אשורי, דורין אטיאס וגדי אלימלך. כל אחד מהם פועל בדרכו שלו לקידום עסקיו, אך שלושתם סטייליסטים מצליחים ומעוררי השראה הסוחפים קהל רב אחרי הטרנדים החדשים שלהם.

ליאת אשורי

ליאת אשורי מובילה אופנה כבר שנים רבות. היא התגלתה באחת מסדרות הטלוויזיה ולאחר מכן הגישה פינה קבועה בתחום האופנה בתכנית טלוויזיה.
ליאת מלבישה משתתפים רבים בתכניות טלוויזיה מובילות ודואגת לאפיין לכל אחד מהם את הסטייל הייחודי שלו, שתואם את מבנה גופו ואת הסגנון המתאים לו ביותר.
בשנים האחרונות היא הלבישה בדרך זו מפורסמים רבים, זמרים, שחקנים, נשות עסקים ועוד. בנוסף לכך, היא מופיעה בכתבות רבות המשודרות בטלוויזיה בנושאים אופנתיים שונים.

דורין אטיאס

דורין התחילה את דרכה בטלוויזיה, כמלבישה של משתתפים בפרסומות, אחר כך הייתה אחראית על לבושם של שחקנים רבים בסדרות טלוויזיה שונות.
הצלחתה הגדולה נזקפת להופעתה הקבועה בתכנית ערב טוב של גיא פינס בה היא מבקרת סגנונות שונים של אופנה ואת התאמתם למציאות העכשווית. שיטת הדרקונים שהמציאה, קוטלת פרטי לבוש שלדעתה אינם מתאימים וממליצה לידוענים לא ללבוש אותם יותר.
מעבר לתכניות הטלוויזיה, היא אחראית על קווי העיצוב של ידוענים רבים הסומכים עליה שתלקט עבורם את הפריטים המחמיאים להם במיוחד, המתאימים לכל אירוע שבו הם משתתפים.

גדי אלימלך

הסטייליסט המוצלח אחראי למהפכים בסגנון הלבוש של משתתפים רבים בתכניות טלוויזיה שונות וידוענים רבים. הבולטת ביניהם היא נינט טייב שעברה בזכותו מהפך אמתי בזכות השמלות הייחודיות והאקססוריז הנאים שהיא מוסיפה.
לגדי אלימלך יש סטודיו בו נמכרים פריטי הלבוש המיוחדים שהוא מעצב ובנוסף לכך הוא מעביר בו סדנאות שבהן הוא מלמד את רזי תורת הסטיילינג, עולם האופנה ותחומים רבים נוספים הקשורים לכך.

למידע נוסף - צרי קשר :-)

הכירו את הסטייליסטים המובילים ואיפה אפשר לעקוב אחריהם

פייסבוק

הרשתות החברתיות הן שנותנות היום את הטון. לכל אחד מהסטייליסטים יש עמוד עסקי בפייסבוק ובו הוא מציג פריטי לבוש שהוא עיצב או ליקט עבור לקוחותיו.

אינסטגרם

הרשת החברתית המשפיעה ביותר בתחום הסטיילינג היא רשת האינסטגרם. המאפשרת להעלות תמונות וסרטוני וידאו לרשת. לכל אושיה ברשת יש מאות, אלפי או עשרות אלפי עוקבים שרואים כל יום את מהלך החיים שלהם הכוללים צילומים, פרסומים, השתתפות באירועים ועוד. לאורך כל היום הנעקבים מדגישים פריטי לבוש שרכשו עבורם הסטייליסים, היכן הם רכשו אותם, עלויות ועוד.

טוויטר

רשת הטוויטר מאפשרת גם היא להעלות ל – FEED תמונות וסרטונים של לבוש מיוחד, שמלה מהממת והופעה סוחפת ובנוסף לכך להוסיף ציוצים. הכוונה היא למשפטים ולדיווחים שונים שהמשתמש מעוניין שייחשפו בפני כל העוקבים שלו, בעיקר על הביגוד הייחודי שבחר עבור הסטייליסט.
בכל הרשתות החברתיות אפשר לשתף את הקבצים וכך ליצור תהודה הרבה יותר רחבה.

שיווק ופרסום באמצעות האינסטגרם

השימוש הנרחב באפליקציה זו, הוביל חברות רבות לשווק ולפרסם את מוצריהם בדרך זו. החברות המסחריות מעלות לרשת תמונות וסרטונים של המותגים המובילים שלהם ובמקביל גם המשתמשים מעלים את הפרסומים וכך כמות העוקבים הנחשפים למידע היא עצומה.
הידוענים מעלים לרשת האינסטגרם תמונות וסרטונים מחיי היום יום, היכן היו, מה עשו ובעיקר מה לבשו והיכן רכשו עבורם הסטייליסטים את הפריטים הייחודיים. הפניית העוקבים לחנות הספציפית יוצרת מבול של קניות זהות. העוקבים אוהבים מאד את טעמם ואת המלצותיהם של הסטייליסטים ולכן מבצעים את הרכישות הללו.

עוד באתר:

סטייליסטית אישית- האם גם לך היא יכולה להתאים?

סטיילינג אישי לנשים מלאות ולמידות גדולות

סטייליסטית אישית למגזר הדתי

כתוב/כתבי תגובה