סטייליסטית לערב בנות: חוויה חד-פעמית

סטייליסטית לערב בנות: חוויה חד-פעמית

את ודאי מכירה את זה כשאת פותחת את ארון הבגדים ויש לך ים של בגדים אבל עדיין את לא מצליחה למצוא את הבגד שאת באמת רוצה משהו בפנים בלב אומר לך שחסר איזה סטייל, אולי את צריכה לקנות עוד בגד או אביזר שישלים את המראה ואז הלוק שלך ייראה מושלם.

אז לפני שאת מוציאה כרטיס האשראי, והולכת לחנות הקרובה לביתך ומבזבזת כסף נוסף על פריט לבוש כזה או אחר, עצרי רגע! יכול להיות שמה שחסר לך זה פשוט סטייליסטית שתדריך אותך ותייעץ לך כיצד לשלב בגדים ואביזרים מהקולקציה האישית שלך מארון הבגדים הפרטי שלך.

אבל בשביל מה להזמין "סתם" סטייליסטית, צריכה להיות סיבה מספיק טובה לכך.
הנה רעיון מדליק שבטח גם החברות שלך ייהנו ממנו.

להזמין אלייך הביתה סטלייסטית לערב בנות בלתי נשכח – חוויה חד פעמית שתעשה לך סדר בארון וגם בשילוב הבגדים.

למידע נוסף - צרי קשר :-)

אופנה ונשים – השילוב המושלם

אין אחת שלא תסכים כי אופנה ונשים זה ביטוי אחד שאי אפשר להתעלם ממנו, תשימי לב כי רוב חנויות הבגדים בקניון הן מיועדות לנשים, אם לא מצאת בגד מסוים בחנות אחת תמיד תהיה אופציה לחנות אחרת וכן הלאה.
מאז ומעולם הבגד מהווה חלק בלתי נפרד מעולמה של האישה המודרנית.

והיום יותר מאי פעם המודעות לגוף, לגזרה ולעיצוב הבגד היא גבוהה וכך גם התחושות, כאשר את לובשת בגד שמותאם לך בדיוק במידה, בגזרה, בבד, ובצבע הנכון את פשוט תהיי קורנת ומה יותר שווה מזה.

אך לא כולן יודעות לשלב בגדים או צבעים ולפעמים "זורקות" על עצמן משהו (וזה בסדר כי לא כולן סטיילסטיות, כמו שלא כולן רופאות, עורכות דין ועוד) אם בכל את רוצה להרגיש שאת יודעת דבר אחד או שניים ואף יותר בעולם האופנה – ללא ספק סטייליסטית לערב בנות יכולה להיות הדבר המושלם.

היא תיתן את הטיפים מעולם האופנה, ואם ערב הבנות מתקיים אצלך היא תדע להתאים לך את הבגדים הנכונים מארון הבגדים הפרטי שלך, ועל הדרך גם החברות שלך יזכו לשיעורי סטייל שיכולים לעזור להן.

וחוץ מזה אין כמו ערב בנות מרתק, שהכל מושלם עם החוויה הזו את תראי איך החברות שלך יודו לך ואת תצאי עם ידע רב בנושא אופנה.

תדעי לשלב צבעים, ולהתאים לעצמך וגם לסביבה הקרובה את הבגד הנכון לגזרה הנכונה.
ומי יודע אולי בעוד כמה זמן גם את תוכלי להיות סטייליסטית בעצמך ולהעביר שיעורים כאלה לבנות אחרות.

לא רק לדעת להתלבש יפה

בעבר שכזה הלמידה היא לא רק "לדעת להתלבש יפה" אלא זה הרבה מעבר, זה לדעת לאהוב את עצמך כמו שאת, להעצים את עצמך להבין ולדעת באילו בגדים מומלץ להשתמש כדי להבליט את האישיות שלך, זה הרבה יותר מסתם להניח בגד על הגוף.

לכל תקופה יש את הטרנד החדש שלה, גם את זה תדעי את וחברותייך לעשות, לדעת לשלב טרנדים ולהתאים אותם לארון הבגדים הנוכחי שלך.

עצם התחושה שבאה מישהי שמבינה אותך ויודעת כיצד את מרגישה כשאת לובשת בגדים שלא ממש מחמיאים לך והיא עושה לך סדר אופנתי ומלמדת אותך כי אישיות היא "הקולב האמיתי" וכל מה שאת צריכה זה למצוא הבגד הנכון שיבליט את האישיות שלך- בשביל זה כדאי להתייעץ עם אחת שיודעת ושהיא תדע לכוון אותך ואת יתר המשתתפות להלבשה הנכונה.

ברגע שמשהו אחד קטן משתנה בלבוש, וזה יכול להיות הוספה של אביזר אופנה, או בגד אחר ממה שחשבת כבר התמונה היא שונה והמראה נראה הרבה יותר מקצועי ואופנתי.

לפעמים תפיסה נכונה היא מה שעושה את ההבדל.

כתוב/כתבי תגובה