סטייליסטים בחברה החרדית לא מה שחשבתם

סטייליסטים בחברה החרדית לא מה שחשבתם

עולם האופנה ידוע כאחד כזה שמתקדם, מתחדש ומשלב המון אלמנטים ואביזרי הלבשה שונים.
האופנה מתעדכנת בקצב מסחרר והשילובים בין הגזרות השונות, הצבעים והמודלים רק יוצרים עניין וגורמים לנו הצרכנים השונים לרכוש וליהנות מעוד קולקציות בארון הבגדים.

אם עד כה היינו רגילים לראות גזרות ועיצובים המותאמים לקהל החילוני ואולי קצת לקהל הדתי ליברלי, הרי שהיום המצב מעט שונה, יותר נכון היציאה מארון המקובעות בעולם החרדי היא ללא ספק אחד היתרונות הבולטים בעולם האופנה, וכיום ניתן לראות דגמים ומלתחות רבות המדברות בשפת העיצובים החרדית ומאפשרות לכל בת ואישה בישראל, כן גם הצנועות ביותר לכתת רגליים ולהרגיש שעולם האופנה קורא לה ומדבר גם אליה והיא יכולה בקלות למצוא מה ללבוש, בגזרה הנכונה ובצניעות המתאימה.

לבשי בגדי תפארתך

התרבות החרדית דוגלת בצניעות, נשים רבות בעולם החרדי לובשות בגדים המצניעים את הגוף, אך לא פעם הן מרגישות פחות נשיות, בגדים אשר לא תואמים את הגזרה ובמידה רבה אינם מחמיאים.
אך הזמנים השתנו והמודרניות הגיעה גם לאוזן החרדית וכיום "הביגוד החרדי" קיבל תפנית משמעותית ועיצוב הבגדים הפך לאחד מהמקצועות הנחשקים בעולם החרדי.

קיימים לא מעט סטייליסטים בחברה החרדית שהחליטו לקחת את המושכות לידיים ולעצב ביגוד בקו צנוע אבל הכולל אלמנטים מודרניים המתאימים לעולם החרדי והתוצאה הסופית היא בגדים ברמה גבוהה בעיצוב המותאם לקהל החרדי, והכי חשוב התחושה של מי שלובשת את הבגדים הללו היא שמחה יותר ומרגישה נשית.

למידע נוסף - צרי קשר :-)

מקום מכובד של מעלה

סטייליסטיות בחברה החרדית מעידות על כך שבתחילה הייתה סוג של הסתייגות מאותן נשים חרדיות ומדוע? עד כה הן היו רגילות לקוד לבוש מסוים המוגדר בצורה ברורה מה המותר ומה אסור ולפתע כאשר מגיעה סטייליסטית חרדית (מה שלא היה ברור מה תפקידה בחברה החרדית) ופותחת בפניהם עולם ביגוד חדשני וצנוע, הקונפליקט רק התרחב ואותן נשים לא ידעו כיצד זה מתחבר, אבל עם השנים תחום הסטייל בחברה החרדית צבר עוד ועוד מתעניינות וכיום הוא תופס מקום מכבד בשוק הביגוד החרדי.

נשים חרדיות רבות יודעות כיום בדיוק מה מקומן וקוד הלבוש אמנם טיפה השתדרג אבל נשאר בעינו עם הצניעות וההתאמה לעולם החרדי.

אגב לא מעט חילוניות, דתיות ובנות שאוהבות את הסגנון הצנוע רוכשות בגדים בקו עיצוב שכזה, זה לא אומר אם זה צנוע זה מתאים רק למגזר מסוים, להיפך עולם הסטייל החרדי פתח את שעריו לעיצובים נוספים המותאמים לכל המגזרים וזו הייחודיות שבדבר.

לעצב את האישיות בצניעות

כיצד יודעת סטייליסטית חרדית איך לייבא, או לעצב בעצמה את הבגדים הנכונים לחברה החרדית? ראשית היא באה מהעולם הזה היא יודעת בדיוק מה נכון למגזר החרדי מבחינת צבעים, בדים, גזרות, גילאים וכן הלאה. לפי הנתונים הללו היא יודעת מהיכן להזמין את הבדים, לא פעם סטייליסטיות חרדיות יוצאות להשתלמויות או סדנאות הפותחות בפניהם נושאי עיצוב שונים והן מעשירות את המלתחה החרדית מה שבהחלט יוצר בידול משמעותי בעולם האופנה החרדי.

הסטיילסטית החרדית מבינה ויודעת כי מדובר בקהל שיש לו קו מסוים ולפי זה היא הולכת עם עוד תוספות מודרניות. אומרים הבגד עושה את האדם וזה בדיוק כך- היא תדע לפי האישיות של אותה גברת, אישה, נערה מה יכול להתאים לה וכך העולם החרדי הצטרף בזרועות פתוחות לסטייל הביגוד הצנוע.

תופעת הסטיילינג בחברה החרדית טובה לכולם משום שזה מה שיוצר לא מעט תחרויות בין מעצבי בגדים, ולנו הציבור – דתיים, חרדים או חילוניים זה רק עושה טוב.

כתוב/כתבי תגובה