ייעוץ סטייליסטי לקראת בר מצווה

ייעוץ סטייליסטי לקראת בר מצווה

הרגע שבו מבינים כי מגיעים אל המעמד של גיל 13 המכובד הוא כזה אשר מעלה התרגשות לא רק אצל הנער עצמו אלא גם אצל ההורים שלו שלנצח יביטו ויראו את הילד הקטן בעיניו. חגיגות בר המצווה הן כאלה שמאוד חשובות בדת היהדות, מכיוון שבעת הזו הילד הופך להיות נער בצורה רשמית וצריך להתחיל ולקיים את המצוות של הדת כאשר הוא אחראי לכל חטאיו מרגע זה והלאה. אם פעם זה היה נהוג רק לרכוש חליפת בר מצווה עבור האירוע ולא מעבר לכך, הרי שכיום הנערים כבר בעלי חוש אופנתי יותר גבוה, ומחפשים אחר הדרך הכי טובה שבה הם יכולים להביע את עצמם עבור זה האירוע.

מתכוננים מראש לכל שלב

זה חשוב להיראות טוב באירוע של בר המצווה. לא רק בשל העובדה כי האירוע הזה מצולם ואת התמונות הללו מנציחים למשך כל החיים בתמונות סטילס וסרטון אלא גם עבור הנער עצמו שרוצה להיראות הכי טוב שרק אפשר מול כל החברים בני הכיתה, וקצת פחות עבור כל יתר האורחים שמגיעים יותר לכבד את ההורים ואת המעמד המיוחד. מכיוון שהאירוע הזה נכון להיום כולל מקטעים שונים של אותו היום וימים אחרים שקשורים אל הטקס עצמו, צריכים לבחור עבור כל פעם שכזו את המראה שהנער מרגיש איתו הכי סטייליסט שיכול להיות.

הרגע שבו עולים לתורה

הדבר הראשון שאליו צריכים להתכונן הוא לאופן שבו רוצים להופיע אל המעמד המחייב והמכובד של העלייה לתורה. באופן די טבעי נערים רבים ילבשו חולצה מכופתרת לבנה לצד מכנס רשמי עד כמה שאפשר, כאשר המבחר יכול להיות די מבלבל ולא טבעי עם הורים שמנסים להלביש את הילד כמו לחתונה.

הדרך הכי טובה לפתרון הסוגיה היא על ידי ייעוץ סטייליסטי אשר מסייע להגיע אל עמק השווה ולהביא את הלבוש הכי מכבד לאותו מעמד של עליה לתורה שבין כה וכה מרגש עם קול שעולה ויורד דווקא ברגע שבו מקריאים את ההפטרה. אולי הלבוש יקבל יותר תשומת לב ברגע שהוא נעשה כהלכה…

למידע נוסף - צרי קשר :-)

מצלמים תמונות לבוק בר מצווה

אחד מן השלבים שנערים ונערות יותר אוהבים עבור בר המצווה הוא יום הצילומים עבור יצירה של אלבום תמונות ערוך, הלוא הוא בוק בר מצווה מהודר. כאן הנער שחוגג בר מצווה יכול לחגוג היטב את הסגנון האישי שלו גם, כאשר צריכים להתחשב במקומות שבהם רוצים לערוך את הצילומים ובהתאמה לבחור את הבגדים הכי מחמיאים והכי נוחים שירגישו בהרמוניה לרקע שיהיה בכל תמונה ותמונה.

סטייליסטית אישית שכבר מנוסה באירועים שכאלה תוכל לסייע בבחירה של לוק אחד או אפילו כמה וכמה כאלה לתמונות מגוונות לפי כמה מקומות שאליהם מגיעים ליצור את הבוק הנחשק.

חוגגים את בר המצווה

את החגיגה של בר המצווה מסיימים עם הבגד שאיתו מגיעים אל אולם האירועים עצמו. הבגדים המחויטים שקיימים לרשות נערים נכון להיום הם כאלה אשר יש להם סטייל שמאוד מחובר אל הטרנדים הנוכחיים, וכך כל נער יכול למצוא לעצמו את המראה הכי מהודר לפי הסגנון שהוא הכי מתחבר אליו.

רק צריכים לדעת היכן כל הטוב הזה נמצא, ועם חוש הסטייל המפותח של סטייליסטית מנוסה להביא כמה סגנונות מחמיאים שבהם הנער ירגיש בנוח, ואולי אף יוכל להחליף לבגד אחר לאחר שהשלב הרשמי כבר חלף ועבר. ממש כמו חתן שמגיע עם חליפה ומסיים עם חולצת טי נוחה.

כתוב/כתבי תגובה