יורדים לפרטים: מהי עלות סטייליסטית אישית

יורדים לפרטים: מהי עלות סטייליסטית אישית

לאחרונה זה נעשה יותר בולט לראות כי יותר אנשים שעוסקים בתחום האופנה מהבחינה של סיוע בבחירה של פריטי הביגוד עצמם, הם כאלה שהדרישה עבורם רק הולכת ועולה. יותר מראיינים סטייליסטים בתוכניות שדנות בבחירה של בגדים לאירועים ולמועדי חג ובהחלט יותר רואים את הנוכחות של השירות הזה עבור אנשים אשר מגיעים אל חנות מותג וצריכים הרבה יותר מאשר לבדוק האם פריט מסוים קיים בצבע ומידה.

כל זה מוביל אל השאלה החשובה: מהי העלות שאותה צריכים לשלם עבור השירות הזה של ייעוץ בבחירה ויצירה של סטייל, ועבור מי מאיתנו השירות הזה הוא רלוונטי בכלל?

מפתחים את חוש הסטייל

קודם כל, אפשר לצאת מנקודת הנחה שרוב האנשים לא ממש מבינים בסטייל ואפילו לא ממש יודעים לבחור את הבגדים אשר יכולים להחמיא להם מבחינת הגזרה והצבע. זה הרבה יותר מעניין של בחירת בגד לפי מותג, אלא התאמה של בגד לפי סגנון אישי שלפעמים הוא לגמרי נעדר נוכחות מהבחינה של האופנה שנבחרה לרכישה.

כל אח יכול לפתח את חוש הסטייל האישי שלו בצורה יותר טובה, וכך כאשר הוא מסיים סשן ייעוץ אצל סטייליסטית אישית הוא מקבל רמה אחרת של בקיאות לגבי מה יעשה לו מראה יותר הולם, כאשר אנשים רבים נשארים עם קוד לבוש אחד כאשר הם עברו לסטטוס שמצריך קוד אחר לגמרי מכל סיבה.

למידע נוסף - צרי קשר :-)

התפקיד שמשנה את המראה

נאמר שעברתם להיות בעלים של עסק שבו אתם נפגשים עם לקוחות ועם שותפים פוטנציאלים לעסק גם, דבר זה אומר כי צריכים לעבור אל הרגלי לבוש אחרים, כאלה אשר מעבירים מסרים של אחריות ורצינות עם הבדלים בין תחום אחד לאחר.
למעשה, צריכים לזנוח את הרגלי הלבוש הקודמים ולעבור לקוד לבוש אחר שמתאים עדיין את האופי עצמו רק עם התאמה נוספת אל קוד לבוש בתפקיד בכיר שאומר הרבה על אותו אדם עוד טרם שדיבר בכלל. עבור סטייליסטית אישית מחירים מורכבים מכמה וכמה בחינות, אבל אם רוצים לוודא כי מתלבשים באופן שהולם את התפקיד, זה חשוב לרכוש את הידע הזה כמה שיותר מוקדם.

ממה מורכבת העלות- בחירת הסטייליסטית

העלות שאותו גובה סטייליסטית אישית יכול להיות די שונה בכל פעם מחדש. ההבדלים הללו נובעים במידה ניכרת מהניסיון וההיכרות שיש לאותו סטייליסטית בתחום עבודתה, כאשר מתחילות לרוב גובות מחירים נמוכים יותר, ואחרות שכבר יש להן מוניטין והן בעלות שם המוכר בכל רחבי הארץ כבר גובות סכומים גבוהים יותר אשר נובעים מכישרון לצד תובנות גבוהות יותר שמגיעות עם ההיררכיה והזמן. זה בהחלט לא אומר כי בהכרח עבור סטייליסטית אישית מחירים חייבים להיות גבוהים כדי לקבל תוצאה טובה.

סוגים שונים של שירות בתחום

הנגזרות הנוספות שיש לעלות השונה עבור השירותים של סטייליסטית אישית משנות את העלות גם. יש כאלה אשר מגיעות אל מפגש אישי של שעה בלבד, כאלה אשר מגיעות אל ייעוץ מול המלתחה האישית בבית וכאלה אשר יוצאות אל מפגש שופינג שבו הן מעבירות את תורתן.

כל אחד מן השירותים הללו מציג עלות אחרת בהתאם לסוג ההשקעה שאותה סטייליסטית מבצעת, ומכאן העלות של השירות יכולה להיות רק כמה מאות של שקלים בודדים או כזו אשר עולה מעל לאלף שקלים במקרה שבו עורכים ייעוץ ארוך שנמשך כמה שעות שיכולות להתפצל לשני מפגשים לפי הנדרש. באופן שכזה כל אדם יכול לבחור לעצמו את השירות שהכי רלוונטי עבורו, ולקבל בתמורה חוש סטייל יותר מפותח.

כתוב/כתבי תגובה