מחיר סטייליסטית אישית: כמה עולה סטייליסטית?

מחיר סטייליסטית אישית: כמה עולה סטייליסטית?

מחיר של סטייליסטית אישית משתנה לפי השירותים שמקבלים ממנה, אבל בכל מקרה המחיר מתקזז עם החיסכון הגדול שתחסכי בקנייה נבונה יותר לארון הבגדים שלך

סטייליסטית שעובדת אתך אישית היא לא רק פינוק אלא שירות בסיסי שתוכלי ליהנות ממנו לאורך שנים בזכות הידע שתקבלי. כך שלא משנה אם תבחרי את הסדנה או הליווי האישי בקניות, בסופו של דבר היסודות שתלמדי ממנה בהרכבת מלתחה אישית נכונה יותר ומתאימה לך בצורה אידיאלית יחסכו ממך כספים בקניות לא נחוצות בעתיד.

למה להיעזר בסטייליסטית?

חשבי על הארון שלך שמלא בכל כך הרבה בגדים שקנית כי התלהבת מהם וכעת אינך עושה בהם שימוש משום שהבנת אחר כך שאין לך למה להתאים אותם או שכעת הם לא ממש מתלבשים עלייך כמו שרצית. זה בדיוק מה ששירות של סטייליסטית טובה יכול לעזור לך בו – לתכנן קניית מלתחה נכונה ולקנות רק מה שאת צריכה. כך תימנעי מטעויות ותאונות אופנה שיכולת לחסוך את המחיר שלהן בכסף ובמקום.

למידע נוסף - צרי קשר :-)

סטייליסטית תכוון אותך לבגדים שהולמים אותך ומרכיבים את המלתחה הבסיסית שאת צריכה, כאשר עליה תוכלי להוסיף בגדים לצרכים נוספים שיהיו לך. כל זה במסגרת תקציב שאתן מתכננות מראש כדי לעמוד בו ולהוכיח לך שאפשר לקנות בגדים בכל תקציב, מוגבל ככל שיהיה יחד עם התשלום לסטייליסטית ולשירותיה.

אילו שירותים את יכולה לקבל מסטייליסטית וכמה הם יעלו לך?

סטייליסטית יכולה לתת לך שירות אישי צמוד וליווי לאורך תקופה עד שתרגישי בטוחה ותלמדי כמו שצריך את מבנה הגוף שלך ומהם כללי הקנייה הנכונה של מלתחה. זה יכול להשתנות מאדם לאדם, כאשר ברור שמי שמתעניין יותר ומנוסה יותר בקניות ובהתנסויות ויודע יותר על עצמו יכול לקבל שירות בסיסי של התאמה לו ואחרים יצטרכו יותר מכך. בכל מקרה, החיסכון במחירים של הבגדים שתקנו מעתה יהיה מובטח. כל פגישה עולה כמה מאות שקלים, בכפוף לניסיון ולמוניטין ולאיכות השירות של הסטייליסטית, ובכל מקרה המחיר כדאי משום שסטיילינג אישי אינו מותרות.

  • שעת ייעוץ בבית הלקוחה – עולה מ-350 ₪ ומעלה. בשעה זו תבחנו את מבנה הגוף שלך והצבעים שמתאימים לך, תלמדי את הסגנונות והגזרות שמתאימות לך וגם תבנו את האאוטפיטים שהכי נכונים לך ומתאימים לסדר היום שלך ולמטרות שלך. תקבלי מושגים בסיסיים באופנה כמו סוגי בדים ואילו אבזרים אפשר למצוא לטעמך והיכן.
  • סדנה פרטית של כמה שעות – מתומחרת לפי מספר השעות ואם מדובר בסדנה בביתך או בחנות בגדים. המחיר בכל מקרה הוא בסביבות 500 ₪ ומעלה. הסדנה כוללת ייעוץ אישי וגם ייעוץ והדרכה לקניות, או כל דגש אחר שהלקוחה רוצה להקדיש לו יותר זמן כדי לקבל את הידע שנחוץ לה. במקרים כאלה הסדנה יכולה להיבנות בתפירה אישית לאחר התייעצות ולכן המחיר משתנה. המפגש יכול להימשך בין שעתיים לארבע שעות לפי היקף הנושאים שתכסו. מה שטוב בסדנה זו הוא שאז תקבלי הרבה יותר כלים ויהיה לך זמן להתנסות ולשאול שאלות שונות ולהרחיב.
  • ליווי אישי לקניות – יום קניות נקבע לפי הצרכים שלך והוא מתומחר לפי אורכו ומספר החנויות שבהן תרצי לבקר ולהתאים לך מלתחה וללמוד כיצד לקנות. ככל שתקבלי יותר ידע כך תוכלי לצאת לקניות האלה בעתיד לבדך ותלמדי כיצד לחסוך כסף בקניות הנכונות. זהו יום קניות שמומלץ לצאת אליו אחרי שהשקעת בסדנה או ייעוץ אישי ואת כבר יודעת מה את צריכה, כדי למצות את פוטנציאל יום הקניות שלכן יחד.

כתוב/כתבי תגובה