מה כוללת חווית שופינג עם סטייליסטית אישית

מה כוללת חווית שופינג עם סטייליסטית אישית

כל מי שלא הייתה בטוחה ביכולת שלה לבחור לעצמה מלתחה שתחמיא לה יודעת ששירותי סטייליסטית צמודה בזמן הקניות פותרים לה את הבעיה. בניית מלתחה בעזרת סטייליסטית היא הדרך הנכונה לעשות היום קניות

לא חשוב כמה כסף את נוהגת להוציא על הקניות שלך, כל קנייה תהיה הרבה יותר מדויק וחסכונית אם תקני בגדים ונעליים בעזרת ייעוץ של סטייליסטית שמלמדת אותך בדיוק מה נכון לך. יש לכל אחת את הפרופורציות ומבנה הגוף שמתאימות לו גזרות מסוימות, ולכל אחת יש צבעים שמחמיאים לה והשילוב בין הבגדים הנכונים לנעליים ולאקססוריז שמחמיאים לך יוכיחו לך שאת יכולה ליהנות מהקניות שנמנעת מהן בגלל התוצאות העגומות.

מה יכולה הסטייליסטית לעשות אתך בזמן הקניות?

  • לכוון אותך לחנויות שמתאימות לך. בין אם מדובר בגיל או במבנה גוף, יש חנויות שמתמחות בהצגת קולקציות מסוימות גם בגלל המיתוג המסוים שלהן וגם משום שהן מעדיפות קהל יעד מסוים. משום כך, הן יעדיפו להציג אצלן בגדים שמתאימים לאותו קהל וכדי לחסוך זמן תוכלי להגיע ישירות אליהן במקום לבזבז זמן ולהתאכזב מחנויות שאינן מציגות מה שמתאים לך. סטייליסטית מסתובבת בחנויות במקומך וצוברת מידע היכן מוכרים בדיוק מה שתאהבי ומה שיציג אותך במיטבך.
  • התייחסות ספציפית למידות שלך ולמבנה גופך. מצד אחד, השוק היום מלא בגדים מכל סוג ובכל סגנון לכל אחת ולכל מבנה גוף. מצד שני, דווקא השפע הזה מקשה על אנשים למצוא מה שמתאים להם והולם אותם בכל מצב. בדיוק לצורך כך הסטייליסטית מסכמת את האפשרויות שעומדות בפנייך כדי לקנות את הבגד הכי טוב לך. לכל מבנה גוף יש דגשים וקווי מתאר שיש להתחשב בהם כדי למצוא בגד שהגזרה האופטימלית שלו מתאימה לגוף זה. כך, מבנה אגס מקבל את הבגד שמתאים לו ומבנה עגלולי יותר מוצא את הגזרות שמחמיאות לו. התוצאה היא צללית יותר אטרקטיבית ויותר ביטחון עצמי.
  • הכנות לקניות. אפשר להתכונן לקניות על ידי מפגש אישי כדי לחזק את הביטחון שלך, לחשוף אותך למגוון הגדול של בגדים ואביזרים שתמצאי בחוץ, בדיקת הסגנון שלך והתאמת סגנונות הולמים יותר לצבעים שלך, היכרות עם חומרים ובגדים מסוגים חדשים שטרם ניסית והתנסות אישית עם בגדים שונים כדי שתחזקי את הביטחון שלך לקראת הקניות.
  • חיסכון גדול בקניות שלך. רוב הארון שלך בוודאי מורכב מבחירות שלא היית נשארת אתן אילו היית יודעת מה הולם אותך באמת. שופינגעם סטייליסטית יעשה לך סדר לא רק בארון אלא גם בארנק. יכול להיות שהבחירות של הסטייליסטית יהיו יקרות יותר משמעותית מהבחירות שעשית עד היום, ויכול להיות שיהיו מותאמות לתקציב יותר קטן, אבל דבר אחד בטוח והוא שכל מה שתקני מעתה לאחר שופינג עם סטייליסטית את לא תזרקי בקלות את מה שתקני מעתה. אלה יהיו בגדים שיישארו בארון שלך ויהיה להם שימוש משום שיהיו המתאימים לך ביותר. כך שלטווח הארוך השופינג יהיו חסכוניים.
  • תכנון נכון יותר של המלתחה שלך. אם לא ידעת עד היום כיצד לבנות מלתחה שתשמש אותך בכל יום ולכל מטרה, שופינג מתוכננים כאלה יבנו לך מלתחה יותר נבונה ושימושית. תלמדי איך בונים מלתחה מפריטי בסיס לעבודה, ללימודים, לאירועים, לשעות הפנאי. מה אפשר לשלב עם מה ואיך לבנות תלבושות מגוונות לפי התקציב שיש לך והמקום בארון שלך.
  • סוף סוף תדעי מהם הצבעים שנכונים לך. משום מה, אנשים מתרכזים בצבעים שהם אוהבים גם כשהם לא מתאימים להם. ובכן, סטייליסטית תעשה סדר ותראה לך שגם צבעים שאולי לא אהבת עשויים להציג אותך במיטבך.

 

למידע נוסף - צרי קשר :-)

כתוב/כתבי תגובה