סטייליסטית אישית ליום אחד – עושים סדר במלתחה

סטייליסטית אישית ליום אחד – עושים סדר במלתחה

לכל אחת מאתנו יש ארון מלא בפריטי לבוש, שקנינו במסעות שופינג בארץ ובחו"ל, בשלל צבעים וסגנונות ולעיתים אפילו בכמה מידות.

בפועל, רוב הנשים לובשות שוב ושוב את אותם הפריטים שהן מרגישות בהם בנוח, שיש להן תחושה טובה שהבגד יושב עליהן יפה ומחמיא להן. שאר פריטי הלבוש נותרים בארון לעיתים במשך שנים. במקרים רבים הנשים אפילו לא מעיזות לנסות וללבוש אותם שוב והם מאוחסנים בארון, תופסים מקום ומצד שני מתווספים עם הזמן למלתחה פריטי לבוש חדשים שנרכשים מעת לעת.

בכל הקשור למלתחה, חשוב וכדאי לעשות סדר מעת לעת. הפתרון הוא סטייליסטית אישית ליום אחד המגיעה הביתה, מכירה מצד אחד את האישה ומצד שני את ההיצע של הלבוש הקיים במלתחה ויחד הן עושות סדר במלתחה.

בשלב הראשון לומדת הסטייליסטית מי זו האישה, אם מדובר באשת עסקים הלובשת חליפות מחויטות, שמלות, בגדים מעוררי רושם כיאה למעמדה בעבודה, או מדובר במישהי שאוהבת להתלבש ביום יום בסגנון צנוע יותר, מכנסיים וחולצה תואמת, שמלה יפה, חצאית פרחונית ועוד.

למידע נוסף - צרי קשר :-)

על פי מבנה גופה של הלקוחה, ממליצה לה הסטייליסטית מהו הסגנון המתאים לה ביותר, מה מחמיא לה ויוצר רושם חיובי. אילו צבעים הם המתחברים אליה ביותר, אדום בוהק או להפך צבעי פסטל בהירים. מה השילובים האולטימטיביים עבורה ואילו צבעים כדאי שלא תלבש כלל.

הסטייליסטית תעביר גם הסבר על הטרנדים המובילים היום בתחום האופנה ואיך הם ישולבו בהופעתה החיצונית כך שהאישה תיראה במיטבה בכל יום. בנוסף לכך, תעביר סקירה על אקססוריז כמו מחרוזות מעניינות, עגילים מרתקים בשלל גוונים, צורות ומידות אורך. פריטי לבוש נלווים כמו עליוניות, ז'קטים צעיפים ועוד.

הסטייליסטית עוברת על היצע הלבוש הקיים בארון ובהתאם לקו העיצובי שנקבע, היא והלקוחה מנפות את הביגוד. מה יישאר ומה יימסר לתרומה. כל פריט שאינו מתאים, אינו מחמיא יוצא מהארון ויישארו בו רק פריטי הסטייל המנצח שבו נראית האישה – מיליון דולר!

במקביל עוברת הלקוחה הדרכה בנושא שופינג יעיל. באילו חנויות אופנתיות היא תמצא ביגוד התואם את הקו העיצובי שלה, לאילו חנויות אין לה מה להיכנס. מה לרכוש, לדוגמה בעיקר שמלות או מכנסים וחולצות תואמות. איך לשלב זאת עם נעליים אופנתיות ונוחות ואיפה לרכוש אותן.

להיות מיוחדת זה לשנות את דפוס ההתנהלות וללכת למעצבות אופנה, לתופרות, למעצבות תכשיטים ולסטייליסטיות. אצל כל אחת מהן היא תמצא בדיוק את הפריטים החסרים לה במלתחה ולאט לאט תכולתה של המלתחה תכלול את כל השילובים הנכונים והאסתטיים שיצרו הופעה מושלמת.

כך ביום אחד ביצעה הלקוחה מהפך, גם למדה מהו הסטייל הנכון עבורה, גם עשתה סדר במלתחה והשאירה רק את הדגמים הרלבנטיים וגם מצאה את הדרך איך לרכוש בעתיד רק את הבגדים המחמיאים לה כדי לבצע mix&match. יום כיף ללא ספק!

כתוב/כתבי תגובה