יומולדת לבסטי? הפתיעי עם קורס סטיילינג במתנה

יומולדת לבסטי? הפתיעי עם קורס סטיילינג במתנה

ימי ההולדת של החברה הכי טובה הפכו כבר מזמן להפקות ענק, לחשיבה יוצאת דופן כדי שהחוגגת יום הולדת תיהנה מיום כיפי ומיוחד. אחרי שבימי ההולדת קודמים, דאגת שהחדר שלה יהיה מלא בבלונים או ביליתן יחד בספא או בחו"ל, עברה עוד שנה ואת מחפשת רעיון מקורי.

אחד הטרנדים המוצלחים הוא לרכוש עבור הבסטי קורס סטיילינג במתנה. הקורס ייתן לה את הכיוונים הנכונים לגבי הלבוש המתאים ביותר עבורה, קו עיצובי שיחצין את אישיותה ותהיה בו אמירה אופנתית של הסטייל שלה.

אם מדובר בבחורה שנושמת אופנה ביום יום, הקורס יפתח לה צוהר לעסוק במקצוע נדרש – סטייליסטית. לבחור ביגוד לחברות, לאושיות טלוויזיוניות, לשחקניות ולסלבס. מדובר במקצוע מרתק החושף עולם חדשה שמכירים בו רק את המעטפת החיצונית שלו, אך המרקם הפנימי הוא מעניין וסוחף.

בקורס סטיילינג לומדים תחומים רבים כמו, שילוב של צבעים שונים בביגוד לשני המינים, כמה סגנונות לבוש, התאמה של כל קו עיצובי לאנשים שונים ולמבנה גופם.

למידע נוסף - צרי קשר :-)

הטאץ' האישי הוא הנושא החשוב ביותר. סטייליסטית היא מובילת אופנה וקובעת טרנדים חדשים. מי שמחקה אותה לאחר שהיא מפרסמת באינסטגרם, נחשף לעולם חדש שהופך גם אותם לאופנתיים ולמובילי טרנדים חדשניים, החוצים באופן רוחבי את כל שכבות האוכלוסייה.

הלמידה על תולדות האופנה נותנת לכל סטודנטית את הבסיס לקביעות השונות בתחום האופנה לאורך ההיסטוריה. מכיוון שרוב סגנונות האופנה חוזרים על עצמם אחת לכמה שנים בשינויים קלים, בסיס זה הוא היסוד לחשיבה של הסטייליסטית, מה יהיה בטרנד האופנתי הבא.

על פי הקו העיצובי המתאים לכל אחד ואחת, מרכיבה הסטייליסטית מלתחה אופטימלית המורכבת מכל פריטי הלבוש המחמיאים והמתאימים ביותר. במידה, בסגנון ובצבעים הנכונים ביותר. כדי להוציא את המיטב מפריטי הלבוש הפרטיים האהובים על כל אחד, היא לומדת להשתמש בשיטת mix&match המאפשרת לבישת אותם הפריטים באופציות ובשילובים שונים וכך חוסכים ברכישת בגדים נוספים.

להשלמת הידע, תלמד הבסטי כל שיטות האיפור השונות, עיצוב שיער, התאמה של הלבוש ושל האקססוריז השונים, תקבל המלצה על צבעי השיער ועל שילוב התספורת האופנתית ושימוש באיפור הנכון ביותר עבור כל אחת בהתאם לסוג האירוע.

הנעליים הם פריט נלווה חשוב ביותר. יש להתאימו לביגוד, לסטייל, לצבעים אך בעיקר לנוחות ההליכה במיוחד אם האישה עובדת במשך שעות ארוכות ונועלת נעלי עקב.

האישיות של כל לקוחה והעיסוק שלה הם הבסיס להתאמת מלתחה. הכרת הצורך של הלקוחה, האהבות שלה לביגוד ומה מחמיא למבנה הגוף יוצרים יחד את החשיבה היסודית של ההמלצות של הסטייליסטית. מנקודה זו בוחרים את הפריטים הנחוצים ביותר במלתחה שלה, מהו הסטייל הנכון ביותר עבורה, מהן חנויות האופנה שבהן תוכל למצוא פריטים שונים או לחילופין המלצה על מעצבות אופנה בעלות קו עיצובי התואם את הסגנון של הלקוחה.

קורס סטיילינג הוא חוויה עוצמתית שיעניק ביטחון רב לכל מי שאוהבת אופנה ואין ספק שזו מתנה ייחודית ומוצלחת במיוחד לבסטי.

כתוב/כתבי תגובה