קורס עיצוב חלונות ראווה

חלונות ראווה נותנים לנו חוויה אסתטית בכל פעם שאנחנו עוברים לידם, ואם הם מעוצבים נכון ויפה אנחנו מקבלים מהם את חוויית ה-Window Shopping המפורסמת. חלונות ראווה מושכים אותנו אליהם לא רק בגלל מה שיש בהם אלא גם בגלל מה שאנחנו מצפים לראות בהם והם מעטרים את הרחוב כמו תפאורה. חשיבות האסתטיקה של חלונות הראווה הי אלא רק בהגברת המכירות אלא גם בהצגת הוויז'ואל החשוב הזה לעוברים ולשבים ולא רק למי שמתכוון להיכנס לקנות. חלון ראווה נועד גם למראה עיניים אבל גם לשיווק המוצקים של החנות והעיצוב עושה את ההבדל שבין לרצות להיכנס לבין להישאר בחוץ.

מה זה לימודי עיצוב חלונות ראווה?

חלונות ראווה הם החלון שדרכו אנחנו רואים לא רק עיצובים מרתקים, אלא לומדים על מותגים ומוצרים שונים שנמצאים בחנות ודרכם נחשפים לחוויה שהמוכר רוצה להעניק לנו כדי לשכנע אותנו לקנות. זהו הסיפור של חלון ראווה שאנחנו לומדים לשחזר בכל פעם שאנחנו מעצבים חלונות ראווה כאלה, וזה לא משנה אם מדובר בחנויות כלבו ענקיות או ברשתות מוכרות ואחידות למראה או בחנויות קטנות ופרטיות של סוחרים עצמאיים. לחלון הראווה יש סיפור ללקוח ואותו אנחנו מעצבים. בקורס עיצוב חלונות ראווה לומדים לשלב בין אמנות העיצוב לבין אמנות השיווק והמכירות וכיצד להצליח להגביר את הפוטנציאל הזה.

למי מתאים קורס עיצוב חלונות ראווה?

קורס עיצוב חלונות ראווה נועד לכל מי שרואה חלונות ראווה ובטוח שהוא היה עושה זאת טוב יותר הקורס מאפשר לכם לממש את הפוטנציאל העיצובי שלכם, והוא מלמד מקצוע שמאגד בתוכו כמה וכמה תחומים מלבד עיצוב. אם יש לכם עין טובה בעיצוב ואתם יודעים שבכל פעם שאתם רואים משהו אתם כבר מסדרים אותו מחדש בדמיונכם כי כך זה ייראה טוב ויפה יותר, אתם כנראה מעצבים מלידה. אם יש לכם יד טובה שיודעת לסדר פריטים, להניח אותם בצורה מתואמת ומשלימה זה את זה ואתם יכולים לעבוד בסבלנות ובקפדנות על הפרטים הקטנים עד לקבלת המראה שמתאים לחזון שלכם, הצטרפו לקורס מעצבי חלונות הראווה.

לימודי עיצוב חלונות ראווה

מה לומדים בקורס עיצוב חלונות ראווה?

 • עקרונות העיצוב – קומפוזיציות בחלל ובמרחב, גם בתלת ממד וגם בו ממד, מעצבי וסגנונות, עקרונות וחוקים בעיצוב.
 • האפקטים הפסיכולוגיים שעובדים בעיצוב על הלקוחות וכיצד להשפיע עליהם באמצעים הכי פשוטים לבוא לקנות.
 • מיתוג ומותגים – כיצד להציג מותגים ולחזק את האמירה והוכח שלהם.
 • איך למכור חוויית קנייה ללקוח שמתקשה להיכנס.
 • תאורה – טכנולוגיה וטכניקה, שימוש בחומרים שונים וכיצד תאורה משפיעה ומשליכה על המוצגים בחלון.
 • כיצד להשתמש בוויזואליה כדי להשפיע על הלקוחות מבלי לגרום לגודש ומבלי לעצב פחות מדי, איך לנצל את כל החלל לשימוש החנות. הפסיכולוגיה שעומדת מאחורי השימוש בוויזואליה כדי להשפיע על הלקוחות להיכנס ולקנות.
 • מדפים, מיצוב ושילוט.
 • תורת הצבעים – צבעים משלימים, צבעים מנוגדים.
 • תורת החומרים ואיך להשתמש בהם בצורה המיטבית ביותר.
 • סגנון ושפה אישית בעיצוב.
 • הבנה מסחרית – מה חשוב במכירות ובשיווק, איך לסדר סחורה ומוצרים בחשיבות ובסדר עדיפויות שחשובה לסוחר, איך זה בא לידי ביטוי ויזואלית.
 • טכניקות ופרקטיקות לבניית הסטנדים והסטים בחלון הראווה עצמו, כול שימוש באביזרים וריהוט, בובות ופריטים, פיסול ואלמנטים עיצוביים.

אפשרויות תעסוקה לאחר לימודי עיצוב חלונות ראווה

אפשרויות התעסוקה נעות בין רשתות של חנויות גדולות שמחזיקות מעצבים ששוקדים על תחלופה גבוהה של חלונות לבין מעצבים עצמאיים שעובדים עם חנויות ומותגים פרטיים. אתם יכולים להצטרך גם כשכירים לחברות שמציעות שירותי מיתוג ועיצוב.

מחירים והמלצות

באתר זה תוכלו למצוא היצע גדול של קורסים ברמות שונות ובהיקפים שונים לפי נוחותכם והרצון שלכם להשקיע זמן בלימודים. המחירים נעים בין מסלולים מקוצרים לבין ארוכים, כשהם נעים בין 7,000 לבין 14,000 שקלים בממוצע.

"Normal Is Boring"

Marilyn Monroe

פרטים נוספים? צרי קשר ונשמח לסייע!

טופס יצירת קשר